Historie a součastnost

Firma Merida vznikla v roce 1992 v Polsku ve Wroclawi. Díky rychlé expanzi na polském trhu v roce 1993 založila svojí první zahraniční pobočku v České republice v Hradci Králové. Na počátku se prodej omezeného sortimentu uskutečňoval prostřednictvím zasílání letákových nabídek a distribuce zboží pomocí zásilkové služby. Díky zvyšující se poptávce jsme již v roce 1994 založili první pobočku v Praze, v roce 1996 v Ostravě, 1997 v Brně. Od roku 2006 zásobujeme klienty na Plzeňsku a Karlovarsku z našeho distribučního skladu v Sedlci u Plzně. V roce 2007 jsme založili 100% dceřinou společnost na Slovensku u Bratislavy v Ivance pri Dunaji. Od roku 2005 na centrále v Hradci Králové postupně rekonstruujeme a přistavujeme obchodní a skladovací prostory. Po jejich dokončení v roce 2008 zde budeme mít k dispozici skladovací prostory o rozloze 1.300 m2.

V současnosti Vám poskytuje 100% servis více než 30 zaměstnanců společnosti (od obchodních zástupců po pracovníky expedice). Na všech našich pobočkách se snažíme vybudovat reprezentativní a příjemné prostředí pro naše zákazníky i zaměstnance. Zboží našim klientům distribuujeme 9 dodávkovými vozy OPEL MOVANO. V České republice disponujeme více než 4.000 m2 skladovacích a obchodních ploch.

Převážná většina námi prodávaných výrobků z oblasti sanitární techniky a hygienických potřeb je z naší produkce a nebo je pro nás vyráběna pod naší značkou u renomovaných evropských výrobců. Více než 15-ti letá historie na evropském a českém trhu a s tím spojené výsledky nás řadí k předním firmám v našem oboru.
 

jste zde: homepageHlavní stránka > Historie a součastnost
Prezentaci vytvořila společnost Best One Service s.r.o.
Copyright © Merida 2010

Výměnné odkazy | Čištění kanalizace | MONTplast vyrábí a montuje zimní zahrady a zastřešení bazénů na míru.