Koupelnové doplňky

Koupelnové doplňky vykouzlí z Vaší koupelny novou, krásnou a trendy koupelnu. Ulehčete si život! Pořiďte si moderní a účelné koupelnové doplňky! .

Zásobníky na papírové ručníky

Papírové ručníky jsou hygieničtější než běžně používané ručníky látkové. Na skladování těchto ručníků jsou vhodné zásobníky na papírové ručníky. Vyrábí se hned několik variant zásobníků na papírové ručníky. A to plastové a nerezové. Plastové zásobníky jsou manuální i automatické. Oba typy jsou vyráběny v praktické bílé barvě.

Zobrazit katalog produktů sortimentu Zásobníky na papírové ručníky v rolích

Mimo zásobníků na papírové ručníky v rolích můžete také zvolit plastový zásobník na jednotlivé papírové ručníky. Tyto zásobníky mají okénko pro kontrolu obsahu, které je nabízeno v bílé, modré, šedé a červené barvě.

Zobrazit katalog produktů sortimentu Zásobníky na papírové ručníky jednotlivé

Pokud máte všechny doplňky koupelny z nerezu můžete zásobník na papírové ručníky volit také v tomto provedení. Vyrábí se z lesklého či matného nerezu. Díky tomu se Vám podaří sladit všechny doplňky v koupelně.

Zobrazit katalog produktů sortimentu Zásobníky na papírové ručníky z nerezu

Zásobníky na toaletní papír

Pokud máte koupelnu spojenou s toaletou vybavte ji vkusným zásobníkem na toaletní papír. Zásobníky se vyrábí nejen z plastu ABS, ale také z oblíbeného nerezu. Zásobníky z plastu se vyrábí v univerzální bílé barvě.

Zobrazit katalog produktů sortimentu Zásobníky na toaletní papír

Nerezové zásobníky na toaletní papír jsou nabízeny v matné i lesklé variantě. Také můžete volit mezi zásobníkem na toaletní papír v rolích a na skládaný toaletní papír.

Zobrazit katalog produktů sortimentu Zásobníky na toaletní papír z nerezu

Pokud chcete mít zásobníky či dávkovače zabudované do stěny neváhejte. Nabízíme Vám i tuto variantu.

Zobrazit katalog produktů sortimentu Dávkovače a zásobníky zapuštěné do stěny

Dávkovače

Pro hygienu rukou jsou nejlepší dávkovače mýdla, pěny či desinfekce. Všechny typy dávkovačů jsou vyráběny z plastu ABS, ale také z nerezu.

Dávkovače mýdla oceníte v každé koupelně. Jsou praktické a snadno se čistí. Navíc jsou hygieničtější než klasická mýdla.

Zobrazit katalog produktů sortimentu Dávkovače mýdla

Dávkovače mýdla z nerezu se vyrábí nejen ve variantě na stěnu, ale také jako stojánkové. Záleží na Vás, kterou variantu upřednostňujete.

Zobrazit katalog produktů sortimentu Dávkovače mýdla z nerezu

Dávkovače pěny šetří životní prostředí. Spotřeba pěny je mnohonásobně menší než spotřeba tekutého mýdla. Díky lehké omyvatelnosti pěny je také nižší spotřeba vody.

Zobrazit katalog produktů sortimentu Dávkovače pěny

Zobrazit katalog produktů sortimentu Dávkovače pěny z nerezu

Pořiďte si dávkovač, který stoprocentně odstraní nebezpečné bakterie. Pořiďte si dávkovač desinfekce v sáčcích. Mimo tento dávkovač můžete vyzkoušet i sprejový dávkovač desinfekce.

Zobrazit katalog produktů sortimentu Dávkovače dezinfekce v sáčcích

Zobrazit katalog produktů sortimentu Dávkovače dezinfekce z nerezu

Osvěžovače vzduchu

Pro podtržení atmosféry Vaší koupelny doporučujeme její doplnění o osvěžovač vzduchu. Užívejte si příjemnou vůni pokaždé, když vstoupíte.

Zobrazit katalog produktů sortimentu Osvěžovače vzduchu a výměnné náplně

jste zde: homepageHlavní stránka > Koupelnové doplňky
Prezentaci vytvořila společnost Best One Service s.r.o.
Copyright © Merida 2010

Výměnné odkazy | Čištění kanalizace | MONTplast vyrábí a montuje zimní zahrady a zastřešení bazénů na míru.