Odpadkové koše

Odpadkové koše se vyrábí v různých provedeních. Můžete si vybrat mezi koši do koupelen, kanceláří, kuřáren a dalších prostor. Koše se také vyrábí z různých materiálů. Z plastu, nerezu či kovu.

Koše nerezové

Nerezové koše jsou vyráběny z vysoce kvalitní nerezové oceli. Nerezové koše nabízíme ve dvou variantách – lesklé a matné. Design košů je také různý. Můžete si vybrat koše kulaté či hranaté. Pro zájemce nabízíme také koše drátěné.

Zobrazit katalog produktů sortimentu Koše nerezové

Koše kovové

Kovové koše vyrábíme ve třech variantách – bílé, matné nebo lesklé. Vyráběné koše jsou odolné vůči vnějším vlivům a snadno se čistí. Některé koše jsou pro lepší manipulaci vybaveny nožním pedálem.

Zobrazit katalog produktů sortimentu Koše kovové

Koše kancelářské

Koše do kanceláří jsou opravdu nepostradatelné. Nabízíme koše vyrobené z děrovaného, barevného plechu ve třech velikostech. Barevné provedení je buď černé nebo bílé.

Zobrazit katalog produktů sortimentu Koše kancelářské

Koše plastové

Nemusíte se bát pořízení plastového koše. Tyto koše jsou také vysoce odolné. Všechny koše jsou nabízeny v univerzální bílé barvě, která se hodí do všech prostor. Díky nožnímu pedálu a vyjímatelné plastové vložce je použití košů nejen pohodlné ale i hygienické. Plastové koše dodáváme v hranaté i kulaté verzi.

Další variantou plastových košů jsou pojízdné plastové popelnice. Tyto popelnice lze využít na sběr komunálního i průmyslového odpadu.

Zobrazit katalog produktů sortimentu Koše plastové

jste zde: homepageHlavní stránka > Odpadkové koše
Prezentaci vytvořila společnost Best One Service s.r.o.
Copyright © Merida 2010

Výměnné odkazy | Čištění kanalizace | MONTplast vyrábí a montuje zimní zahrady a zastřešení bazénů na míru.