Koše nerezové

Odpadkové koše jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli. Odpadkové koše si můžete vybrat buď v matné nebo lesklé variantě. Nabízené odpadkové koše jsou pevné, stabilní a odolné proti oděru.

Sortiment odpadkových košů nerez

Standardní nabídka zahrnuje odpadkové koše o objemu 5, 12, 20 a 30 litrů. Tyto odpadkové koše jsou v matné a lesklé formě.

Zvolit můžete také velký nášlapný odpadkový koš, který lze otvírat pomocí nožního pedálu. Tento odpadkový koš má uvnitř vyjímatelnou plastovou nádobu o objemu 45 litrů.

Novinkou je velký odpadkový koš, který má funkci samozhášení ohně vzniklého uvnitř odpadkového koše. Samozhášení je umožněno díky speciální konstrukci víka odpadkového koše.

Speciálními koši jsou též drátěné odpadkové koše vyrobené z nerezových aluminiových prutů potažených bílým PVC. Tyto odpadkové koše je možné přichytit na stěnu pomocí speciálních úchytů. Připevněné na stěnu je lze vybavit jednorázovými sáčky na odpadky. Drátěné odpadkové koše se ideálně hodí např. na použité papírové ručníky.

Dalším typem odpadkových košů jsou hranaté nerezové koše s víkem. Tyto odpadkové koše se vyrábí pouze v lesklé formě. Odpadkové koše s víkem prodáváme v objemu 27 a 47 litrů.

Specialitou je odpadkový koš na sanitární odpad. Tento odpadkový koš je pouze na objednávku.

 

jste zde: homepageHlavní stránka > sortiment > Koše nerezové
Prezentaci vytvořila společnost Best One Service s.r.o.
Copyright © Merida 2010

Výměnné odkazy | Čištění kanalizace | MONTplast vyrábí a montuje zimní zahrady a zastřešení bazénů na míru.