Náplně do osvěžovačů

 

Náplň do osvěžovače vzduchuNáplň do osvěžovače vzduchu

Náplně do osvěžovačů, které jsou určeny pro elektronické osvěžovače SELECT+, PULSE II a MERIDA TOP, obsahují unikátní vonné složky, zaručující vysokou účinnost při eliminování nepříjemného zápachu a provonění místnosti příjemnou a originální vůní. Náplně do osvěžovačů obsahují 3000 dávek vůně a zajišťují provonění vzduchu v místnostech do 170 m. Nabízené náplně do osvěžovačů vyrábíme v 10 vůních vhodných do různých druhů místností.

Vůně VIVA se hodí do restaurací, obchodů i hypermarketů, konferenčních sálů a recepcí.

Náplň s ovocnou vůní WILD FRUITS je vhodná do sekretariátů, ale také do místností určených k obsluze klientů.

Delikátní vůně EXOTIC FRUITS se hodí do kanceláří či exkluzivních klubů, stejně tak jako náplň do osvěžovačů s vůní SUNSET či příjemná vůně RIVIERA.

Mezi náplně do osvěžovačů s velmi účinným efektem patří vůně FIRST IMPRESSION, WILD FLOWERS, CITRUS a ORANGE, které jsou určeny především pro toalety, koupelny, šatny, chodby, posilovny nebo čekárny.

A v neposlední řadě nabízíme náplň s vůní ANTITABAC, která účinně neutralizuje nepříjemný cigaretový zápach a zanechává příjemnou vůni.

Náplně do osvěžovačů vzduchu, které jsou určeny pro toaletní osvěžovače vzduchu, nabízíme ve vůních JASMÍN a KOLÍNSKÁ VODA.

 

jste zde: homepageHlavní stránka > sortiment > Náplně do osvěžovačů
Prezentaci vytvořila společnost Best One Service s.r.o.
Copyright © Merida 2010

Výměnné odkazy | Čištění kanalizace | MONTplast vyrábí a montuje zimní zahrady a zastřešení bazénů na míru.