Prostředky na mytí podlah

Mopy na podlahu a další prostředky na jejich mytí jsou nezbytným vybavením profesionálního úklidu. Mopy na podlahu mají dlouhou životnost. Mopy z mikrovlákna vydrží až 700 pracích cyklů. Vyberte si z různých barev mopů na podlahu!

Výhody mopů

Mopy na podlahu můžete používat na sucho, vlhko nebo mokro.

Krom mopů z mikrovlákna jsou všechny mopy na podlahu odolné vůči kyselinám a louhům. Při práci s mopy na podlahu na

sucho nebo na vlhko ušetříte finanční prostředky za spotřebu chemie a vody. Díky vynikajícím mycím a absorpčním vlastnostem našich mopů na podlahu zkrátíte čas potřebný k úklidu.

Materiál a sortiment mopů na podlahu

Mopy ploché uzlíčkové a uzlíčkové, dezinfekční jsou vyrobeny z polyesteru a bavlny. Jsou odolné proti kyselinám a louhům a je možné tyto mopy používat s desinfekčními prostředky.

Mopy ploché jsou vyrobeny z mikrovlákna. Tento materiál zajišťuje zachycení i těch nejjemnějších nečistot. Mopy z mikrovlákna velice dobře absorbují vodu a jsou vhodné pro všechny typy podlah.

Mopy šňůrkové jsou vyrobeny z polyesteru. Jsou odolné vůči kyselinám a louhům. Šňůrkové mopy jsou určeny především pro mnohonásobné opakování.

Příslušenství k mopům

K samostatným mopům na vytírání je nabízeno i příslušenství pro jejich kompletní složení. Samostatné mopy na vytírání se neobejdou bez úchytů na mopy.

Úchyty na mopy jsou z vysoce odolného plastu.

Zakoupit můžete také aluminiové tyče. Tyče jsou nabízeny jednak klasické, teleskopické, ale i tyče s dávkovačem. 

Stěrky na vodu

Stěrky na vodu jsou ideální na stírání vody ze všech hladkých povrchů. Stěrky na vody jsou vybaveny speciální měkkou gumou zabezpečující dokonalé setření podlahy do sucha. Stěrky na vodu jsou vyráběny ve dvou velikostech.

 

jste zde: homepageHlavní stránka > sortiment > Prostředky na mytí podlah
Prezentaci vytvořila společnost Best One Service s.r.o.
Copyright © Merida 2010

Výměnné odkazy | Čištění kanalizace | MONTplast vyrábí a montuje zimní zahrady a zastřešení bazénů na míru.