Průmyslové vysavače Soteco

Profesionální průmyslové vysavače je možné použít na mokré i suché vysávání. Mimo profesionální průmyslové vysavače lze zvolit také vysavače na koberce a čalounění, vysavače pro suché vysávání a vysavače vhodné do hotelů.

Průmyslové vysavače jsou narozdíl od běžných vysavačů velice trvanlivé.

Výhody průmyslových vysavačů

Průmyslové vysavače Merida zajišťují účinné, rychlé a komplexní čištění. Použití vysavačů je snadné a intuitivní. Všechny průmyslové vysavače obsahují kompletní příslušenství.

  • Průmyslové vysavače Merida se vyznačují svojí dlouhou životností, která je minimálně 1000 hodin.

Nabídka průmyslových vysavačů

Pouze pro suché vysávání zvolte průmyslové vysavače typu Merida TANTAL203, Merida DEX a Merida HERMES 100. Tyto vysavače jsou určeny převážně pro vysávání prachu a malých částic.

Do kategorie průmyslových vysavačů pro mokré i suché vysávání patří vysavače Merida HERMES 200, Merida FEBOS 115, 303, 433 a Merida MISTRAL, Merida TANTAL 215, 503, 633. Tyto vysavače jsou určeny pro vysávání prachu a tekutin. Tyto průmyslové vysavače jsou vybaveny odolnou konstrukcí a mají velký výkon.

Příslušenství k vysavačům

K průmyslovým vysavačům můžete zakoupit samostatně prodávané papírové filtry a hepa filtry. Papírové filtry jsou nabízeny ve čtyřech velikostech. Menší velikosti papírových filtrů (19 l, 25 l, 29 l) jsou dodávány v balení po třech kusech. Papírový filtr o objemu 60 l je prodáván v balení po deseti kusech. Papírové filtry mají dlouhou životnost a vysokou filtrovací účinnost.

Vysoce výkonný hepa filtr chrání motor a prodlužuje životnost celého vysavače. Hepa filtr je zapotřebí při vysávání jemných nečistot a vysávání prostor s vyšší prašností.

 

jste zde: homepageHlavní stránka > sortiment > Průmyslové vysavače Soteco
Prezentaci vytvořila společnost Best One Service s.r.o.
Copyright © Merida 2010

Výměnné odkazy | Čištění kanalizace | MONTplast vyrábí a montuje zimní zahrady a zastřešení bazénů na míru.