Systém Super C, dávkovací a aplikační pomůcky

Systém Super C je systém dávkování chemických superkoncentrátů určených k udržování čistoty. Systém se skládá ze speciálních dávkovacích pomůcek a chemických superkoncentrátů. Systém Super C snižuje náklady našich klientů vydávané za úklidovou chemii. Super C nahrazuje obrovské množství jednorázových chemických přípravků jedním balením vysoce kvalitního chemického superkoncentrátu. Systém Super C je bezpečný a obsluha dávkovače po dobu přípravy pracovního roztoku nepřichází se superkoncentrátem do styku. Dávkovací pomůcky systému Super C lze namontovat a používat na místě výhodném pro uživatele. Systém Super C zajišťuje komplexní úklid celých objektů. Používání dávkovačů a chemie Super C nevyžaduje speciální školení uživatelů.  Super C zajišťuje správný výběr superkoncentrátu pro dané použití. Systém Super C je kompletní systém na udržování čistoty ve vaší společnosti. Super C to je plán hygieny pro každý objekt. Barevné označení superkoncentrátů používané v systému Super C zajišťuje správný výběr superkoncentrátu pro dané použití. Koncentráty mohou být určeny pro běžný úklid koupelen (barva růžová), důkladné mytí sanitárního zařízení (barva fialová), běžný úklid podlah (barva modrá), generální úklid podlah (barva tmavě zelená), dezinfekci a mytí (barva bílá), mytí nádobí (barva světle zelená), odstranění silného znečištění a mastnotu (barva žlutá) a univerzální prostředek (barva oranžová).

Dávkovací a aplikační pomůcky Systému Super C mají speciální mechanizmus, který dávkuje přesně odměřenou dávku superkoncentrátu, potřebnou na namíchání pracovního roztoku. Současně jsou dávkovače zabezpečeny proti zcizení a proti nežádoucímu zopakování dávky superkoncentrátu. Nabízíme vám 3 druhy dávkovačů podle způsobu dávkování: do lahví, do věder, do dřezů. Dávkovací systémy jsou vyrobené z plastu ABS, mechanizmus pumpy zajišťuje přesně odměřenou, ve výrobě nastavenou dávku superkoncentrátu a zamezuje nežádoucí zopakování dávky. K provozu dávkovačů není potřeba přívodů vody ani elektřiny.

Aplikační pomůcky umožňují přesnou aplikaci superkoncentrátů na vybrané místo. Pro tyto účely vyrábíme láhve s rozprašovačem upravené na odměřování koncentrátů, láhve s pěnovým rozprašovačem umožňují některé přípravky aplikovat na čištěný povrch ve formě husté pěny. Dalšími aplikačními pomůckami z naší nabídky jsou dávkovací pumpy na našroubování na kanystr, které odměřují 30 ml koncentrátu a dávkovací víčka na našroubování na láhev s koncentrátem upravené na odměřování 5 a. 20 ml koncentrátu.

jste zde: homepageHlavní stránka > sortiment > Systém Super C, dávkovací a aplikační pomůcky
Prezentaci vytvořila společnost Best One Service s.r.o.
Copyright © Merida 2010

Výměnné odkazy | Čištění kanalizace | MONTplast vyrábí a montuje zimní zahrady a zastřešení bazénů na míru.