Úklidové vozíky

Úklidové vozíky jsou výborným pomocníkem při profesionálním úklidu, který vám ušetří spoustu práce i času. Vybrat si můžete úklidové vozíky nižší kategorie, úklidové vozíky s plastovou konstrukcí a úklidové vozíky s chromovou konstrukcí.

  • Vozíky jsou vhodné pro úklid kanceláří, obchodů či úklid domů.

Výhody úklidových vozíků

Úklidové vozíky jsou na otáčivých kolečkách, které umožňují snadnou manipulaci s vozíkem a jednoduchou pojízdnost. Úklidové vozíky jsou samozřejmě vybaveny ždímačem na mopy. Vybavení vozíků Vám ulehčí úklid.

Široká nabídka úklidových vozíků

Do nižší kategorie patří úklidové vozíky ROLL-MOP MO6 a MO9.

Úklidový vozík MO6 je vyrobený z plastu na otáčivých kolečkách, obsahuje vědro o objemu 25 litrů a ždímač na šňůrkové mopy.

Úklidový vozík MO9 je vozík o objemu 17 litrů na otáčivých kolečkách se ždímačem na mopy.

Do kategorie úklidových vozíků s plastovou konstrukcí spadají úklidové vozíky MO2P a MO3PD. Oba úklidové vozíky mají dvě vědra, rukojeť z aluminia, ždímač na mopy a otáčivá kolečka pro snadnou manipulaci.

Do skupiny úklidových vozíků s chromovanou konstrukcí patří vozík ROLL-MOP MO2 a MO3. Oba úklidové vozíky jsou vybaveny ždímačem na mopy a kovovým košíkem na úklidové pomůcky. Díky své konstrukci jsou pevné a stabilní.

 

Speciálním úklidovým vozíkem je vozík s víkem na odpadky z chromované konstrukce na otáčivých kolečkách s možností úchytu na 120 litrové pytle na odpadky.

jste zde: homepageHlavní stránka > sortiment > Úklidové vozíky
Prezentaci vytvořila společnost Best One Service s.r.o.
Copyright © Merida 2010

Výměnné odkazy | Čištění kanalizace | MONTplast vyrábí a montuje zimní zahrady a zastřešení bazénů na míru.