Úklidové technika

Úklidovou techniku potřebuje každá domácnost i v firma. Profesionální úklidová technika Vám ušetří spoustu času i námahy. Díky naší široké nabídce úklidové techniky si vybere opravdu každý.

Úklidové vozíky

Úklidové vozíky oceníte především při úklidu kanceláří či domů. Díky jejich skvělé konstrukci je úklid hračkou. Úklidové vozíky mají otočná kolečka pro lepší manipulaci a praktický ždímač na mopy.

Úklidové vozíky se vyrábí v mnoha provedeních. Záleží na Vás, jaké požadavky na vozíky máte. Mimo úklidových vozíků s plastovou konstrukcí si můžete zakoupit také úklidové vozíky s chromovou konstrukcí, které jistě vydrží větší zátěž.

Zobrazit katalog produktů sortimentu Úklidové vozíky

Hadry, houby a rukavice

Skvělým doplňkem při úklidu jsou kvalitní hadry, houby a rukavice.

Aby Vám hadry na úklid vydržely dlouhou dobu, je vhodné volit hadry z kvalitního materiálu. Hadry Merida lze opakovaně prát. Jsou hygienicky a ekologicky nezávadné a navíc zhotovené z prvotřídních přírodních materiálů. Velkou výhodou těchto hadrů je vysoká sací schopnost.

Zobrazit katalog produktů sortimentu Hadry

Houby na mytí mají hladkou a tvrdou stranu pro mytí různých typů povrchů. Nejlépe se houby hodí na mytí nádobí a na mytí standardních typů povrchů.

Zobrazit katalog produktů sortimentu Houby

Jednorázové rukavice jsou univerzálně používané nejen při úklidu. Díky jejich univerzální velikosti budou sedět každému. Tento typ rukavic je vhodný pro krátkodobé použití.

Zobrazit katalog produktů sortimentu Rukavice

Čistící prostředky

Kvalitní čistící prostředky Vám vydrží dlouhou dobu. Mopy Merida mají velice dlouhou životnost. Vydrží až 700 pracích cyklů. Nabízené mopy lze používat nejen na morko, ale i na vlhko a sucho. K mopům je také nabízeno rozličné příslušenství, které Vám usnadní práci.

Zobrazit katalog produktů sortimentu Prostředky na mytí podlah

Čistá okna jsou naší vizitkou. S profesionálními pomůckami je budete mít čistá během chvilky. Pokud zatím žádné prostředky na mytí oken nevlastníte pořiďte si rovnou celou soupravu na mytí oken. Soupravu však můžete kupovat i po jednotlivých částech. Doplňky na mytí oken Vám Vaši práci ještě více usnadní.

Zobrazit katalog produktů sortimentu Prostředky na mytí oken

jste zde: homepageHlavní stránka > Úklidové technika
Prezentaci vytvořila společnost Best One Service s.r.o.
Copyright © Merida 2010

Výměnné odkazy | Čištění kanalizace | MONTplast vyrábí a montuje zimní zahrady a zastřešení bazénů na míru.